Internetten Kazanma Sitelerim Hakkinda

Internetten Nasıl Kazanılır ?
Internetten Kazanma Sitelerim Nedir ?
internetten para kazandıran siteler

Internetten kazanmak isteyenlere yol göstermesi ümidiyle... Bu konularla ilgili olarak tavsiyelerimi, internetten iş yapmak isteyen insanlara yol göstermesi amacıyla paylaşmak istiyorum.

Internetten kazanmak hakkında öncelikle önyargılarınızdan kurtulun, sonra etraftaki olumsuz ve de bilinçsizce, hiç deneyimlememiş olmasına karşın sadece oradan buradan duyduğu dedikodularla her önüne gelenin ürettiği yanlış bilgileri (internette rastlayabileceğimiz her türlü konuda olduğu ve her ortamda karşılaştığımız gibi) bir kenara bırakın. Işi doğru yerden öğrenin ve size sunulan bilgileri mutlaka birebir uygulayarak; aynı zamanda yılmadan, hafife almadan (bu da önemli detaydır) ve düzenli şekilde uygulayarak değerlendirin. 

Yaptığınız çalışmaların bir süre sonra maddi ve manevi kazanç olarak geri dönmesi insana büyük mutluluk, aynı zamanda huzur veriyor (çünkü bu işleri öğrendiğinizde siz de artık yol gösterici oluyorsunuz). Internette gerçekten kendi işinizi kurmak ve iyi gelir oluşturmak istiyorsanız, başlangıçta sağlam adımlar atın ve birkaç ay en azından sıkı çalışın. Bundan kastım; işinizi ciddiye alın ve vaktiniz kısıtlı da olsa işiniz için ufak bir adım gibi görünse de birşeyler yapın, bir yazı yazmak ve blogunuza eklemek, bir resim eklemek, sosyal ağlarda işinize ilgili birşeyler paylaşmak gibi. Çok az vaktiniz bile olsa ek bilgiler öğrenmek, araştırmak, soru sormak... Bunlar da önemli. Her attığınız adımı işinize yatırım olarak düşünün. 

Meselâ; ufak da olsa bir sermayeniz var ve yaşadığınız yerde bir mağaza açtınız, her ne alanda olursa olsun, bir butik, bir bakkal, bir atölye de olabilir bu.. Her gün kapısını açmak, düzenlemek, ürün, sipariş almak, satış yapmak, üretmek vs. Bir şekilde işinizle ilgilenmeniz gerekir, değil mi? Bu şekilde düşünün ve internette işinizi kurmak için de başlangıçta çaba harcayın. Işinizi ilerlettiğinizde artık bizzat ilgilenmeniz bile gerekmez. Çünkü, sonrasında patron oluyorsunuz. Yüksek tecrübeyle sabittir. ;) 

Özetle, işinizi sağlam temeller üzerine kurarsanız ilerleyen zamanda ne demek istediğimi daha iyi anlayacak ve hak vereceksiniz.

ŞUNU HIÇ UNUTMAYIN! Kazanmamak için değil, her zaman KAZANMAK için bahaneler üretmelisiniz!

Internetten iş sahibi olmak ve para kazanmak isteyen herkese bol kazançlar dilerim...

internettenkazanmasitelerim.blogspot.com.tr sizlere, internetten gerçek kazançlar elde edeceğiniz bilgiler ve metodolojiler sunmaktadır.

Incelemek isteyeceğiniz internetten kazanma yöntemleri:

1. XTicaret İnternetten Kazanma Dijital Eğitim Kitabı

2. İnternette Kazan | Master Kazanç 2016

3. Youtubedan Nasıl Para Kazanılır?

4. Blogdan Nasıl Para Kazanılır?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz...